قالیشویی افتخار شهر با استفاده از ماشین آلات پیشرفته بهترین قالیشویی تهران می باشد و با سرویس سراسر تهران از ۲۴ تا ۴۸ ساعته این موضوع را ثابت کرده است.

توجه داشته باشید شستشوی فرش یکی از حساس ترین خدمات برای فرش شماست. پس با انتخاب یک قالیشویی معتبر فرش های خود را با خیال راحت به شستشو بسپارید.

قالیشویی افتخار شهر با استفاده از کادری مجرب سالها در خدمت همشهریان عزیز تهران می باشد و با ارائه ی خدماتی متمایز در امر شستشو فرش، خشکوشویی انواع مبلمان، خوشخواب، موکت و فرش در محل و کلیه خدمات ترمیم و رفوگری در تهران به نامی آشنا در بین مشتریان تبدیل شده. ما یه مسیری را برای خدمت رسانی به همشهریان عزیز انتخاب کرده و همیشه با خفظ کیفیت در خدمات دهی دامنه خدمات رسانی را گسترده کرده و همیشه به پیشرفت فکر میکنیم.

یکی از عناصر همیشگی خانه‌های ایرانی که نقش پررنگی را در دکوراسیون منزل ایفا می‌کند، فرش است. فرش ایرانی از اصیل‌ترین انواع فرش بوده و از دیرباز به‌عنوان یکی از ارزشمندترین و نفیس‌ترین وسایل خانه محسوب میشده است. به دلیل گسترده بودن فرش روی زمین و در معرض کثیف شدن آن، بحث حفظ و نگهداری فرش همیشه به میان بوده است. جارو کشیدن فرش گرچه غبارهای سطحی آن را می‌زداید اما برای نظافت و تمیزی بیشتر و افزایش عمر فرش بهتر است حتما به سراغ شستشوی فرش بروید. قالیشویی و شستشوی فرش یکی از خدماتی است که به دلیل نیاز به مهارت و دقت زیاد، انجام آن در منزل با کمی دشواری همراه خواهد بود. به همین خاطر اغلب افراد به دنبال بهترین قالیشویی خوبی می‌گردند تا با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت شستشوی فرش را انجام دهند.